ЗДО"Сонечко"с.Привітне
Могилів-Подільський район,Вінницька область

Сторінка подяки

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю  повсякденною працею,звичайною  і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро – добро до кожного, добро для всіх, добро до народу. Таких людей раніше називали добро чинниками, благодійниками, меценатами, а зараз – спонсорами. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Саме такою Людиною з великої букви - є Людмила Василівна Огірчук, керівник  ФГ «Олімп». Людмила Василівна  уже неодноразово допомагала нашому садочку. Це за її кошти було замінено вікна та вхідні двері на енергозберігаючі. Це вона замовила та оплатила нові ліжка та столики для вихованців.    

Ще одним спонсором – є  Францішко Сергій Васильович, керівник СФГ «Караван», який подарував садочку електроплиту, пилосос, допомагав з матеріалами для ремонту.   

Ніколи в допомозі не відмовляє  Дмитрук  Володимир Іванович керівник ФГ «Вищеольчедаївське». Він завжди допомагає в розчищенні доріг до садочка, в підвозі дров у придбанні матеріалів для ремонту. За кошти Володимира Івановича було придбано килим в ігрову кімнату.

Завжди бажаний гість у дитячому садочку депутат обласної ради Андрій Поліщук. В дарунок депутат привіз  теплі ковдри, рушники, пилосос. 

У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина і добро обов’язково повернеться до того, хто його дарує. Дозвольте  побажати вам здоров’я, натхнення, сили. радості. Хай доля дарує літа і літа,  а в серці довіку живе доброта.

Хоч ми і стаємо з часом дорослими, та не перестаємо вірити в чудеса. Найбільше чудес відбувається на свято Миколая. Діти  пишуть листи, малюють малюнки, а вранці поспішають заглянути під подушку «Що ж подарував їм святий ?». Як приємно було споглядати личка дітей дошкільного навчального закладу с. Привітне, коли вони прийшовши у садок і заглянувши під подушки знайшли там подарунки, про які вчасно потурбувався Степанківський сільський голова Корнута Поліна Іванівна. Та на цьому чудеса не закінчились. Вихованці з вихователем підготували святкову виставу для Миколая за яку він пригостив їх подарунками які підготував для них депутат обласної ради Поліщук Андрій Леонідович. На свято завітав отець Анатолій та вручив усім діткам  смачні подарунки.

Ми щиро вдячні усім дорослим, що допомогли у такий важкий час створити для малечі свято. Нехай Святий Миколай наповнить Ваші оселі щастям, теплом і любов’ю, а Ваше життя буде яскравим! Зі святом Вас!

«З Новим роком ! З Новим роком!» - радісно лунає зараз у навчальних закладах на святкових новорічних ранках. Дзвенить веселий сміх дітей, які зустрічають старенького Дідуся Мороза та його внучку Снігуроньку з подарунками у 2017 році. Пощастило і вихованцям закладу дошкільної освіти «Сонечко» с. Привітне. Дякуємо сільському голові Кретюк Тетяні Миколаївні, меценатам Огірчук Людмилі Василівні, Дмитруку Володимиру Івановичу які подарували дітям  гарні новорічні подарунки.

А окрасою свята була новорічна ялинка, яку дитячий садочок отримав  від Котюжанського лісництва. Педагогічний та дитячий колектив щиро дякує всім за допомогу  і підтримку.

Ми від усієї душі вітаємо Вас із Новим роком і Різдвом Христовим! Хай ці свята принесуть здійснення усіх задумів і мрій, хай мирним  буде кожен день, хай здоровими ростуть ваші діти,хай щедрими будуть ваші достатки  і ваші душі.

Логін: *

Пароль: *